Tabletki do zmywarki-Glosima Pro, All in One Turbo.Czy tanie zawsze znaczy dobre??

Zachęcona ceną i obietnicami producenta, zakupiłam tabletki do zmywarki Glosima Pro, All in One Turbo w Biedronce. Cena za 30 tabletek wyniosła 17,99zł. Co daje nam w zaokrągleniu 60gr za jedno zmywanie. 
Zmywarki zachwalać nie muszę, bo kto ma, ten wie co dobrego robi dla nas nasza jak to niektórzy nazywają Zosia :D

Porównanie ze znanymi na rynku tabletkami Finish Quantum.

Zaletami takich tabletek jest to, że rozpuszczają się na programach eko. Co nie zawsze zdarzało się w mojej zmywarce na tej opcji z tabletkami "zwykłymi". 


Naczynia po cyklu normalnym, są tak samo umyte jak po tabletkach Finish Quantum . Na szklankach nie ma smug, ani plam. Talerze całkowicie umyte 
z zabrudzeń. Sztućce błyszczą się, że mogłabym się w nich przejrzeć. Więc po co przepłacać, jak tylko będą znów dostępne te tabletki zakupię je na pewno. Zużyłam już połowę opakowania, nasza Zosia włączana jest codziennie, czasem co drugi dzień. Jak mamy gości można by rzec 24h/dobę :) 
Jedynej rzeczy, której bym się doczepiła to "funkcja soli" . Mimo, iż mam zmywarkę 3w1 to nadal przy włączaniu tej opcji, zużywa ona sól i nabłyszczacz. Mało zmywarek dostępnych na rynku przy tej opcji zmywania nie pobiera tych detergentów.
Zaletą ich również jest, że produkowane są w Polsce. Nawet niedaleko mnie, więc "wspieramy" polski przemysł. 

Mogę postawić im ocenę 5+

Posted in . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

3 Responses to Tabletki do zmywarki-Glosima Pro, All in One Turbo.Czy tanie zawsze znaczy dobre??

  1. Witam. Tabletki te kupiłem do nowo zakupionej zmywarki. Ogólnie jestem zadowolony, Faktycznie wszystko czyszczą i nie pozostawiają smug ale nie testowałem ich na krótkich programach, gdyż ciągle mam pełną zmywarkę. Zmywarka ma funkcję wyboru programu tylko z tabletek więc nie dodaję soli i nabłyszczacza, a mimo to naczynia ładnie błyszczą. Jedyny mankament jest taki, że sama tabletka w foli pachnie jak domestos, choć zapach ten po myciu nie występuje. Biorąc pod uwagę cenę to pozostanę przy tej marce.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaki to model zmywarki, że ma tylko funkcję z tabletek 3w1?Nie ma dozownika na nabłyszczacz i sól?

    OdpowiedzUsuń
  3. Co do zapachu to sądzę, że folia jest cienka i dlatego tak "czuć".

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)
Zapraszam do grona obserwujących.

Popular Posts

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.