Kurczę testuje, czyli pieluchomajtki Tesco Easy Fit.

    Moje dziecię skończy niedługo 2 lata. Czas leci jak szalony. Mimo, że kurczęcie nadal używa pieluch, używamy również nocnika. Bardzo pomocne w nocnikowaniu są dla nas pieluchomajtki. Gdy są w  promocji, zaopatrujemy się w Rossmannie. Tym razem ze względu na cenę, wybór padł na pieluchomajtki Tesco Easy Fit. Opakowanie zawiera 18 sztuk pieluchomajtek. W których wyraźnie przez postacie rysunkowe, możemy stwierdzić, gdzie jest przód, a gdzie tył


Przód.
Tył.

Rozmiar. 
Z tym miałam mały problem. W sklepie były tylko  w rozmiarze 6, czyli 16kg+. Nauczona doświadczeniem po za małych pieluchomajtkach Pampers, pomyślałam, że zaryzykuję. Co okazało się, że rozmiar pasuje idealnie, a moje dziecię nie przekroczyło nawet 15kg wagi. 

Cena.
Cena okazała się tak śmiesznie niska, że wzięłam od razu 3 opakowania. Prawdopodobnie Tesco urządziło ich wyprzedaż, ze względu na małe zainteresowanie. U mnie zakupiłam je za 5,75zł/opakowanie.. Czyli wychodzi nam ok. 32gr/sztukę. 

Logistyka.
To podoba mi się w pieluchomajtkach najbardziej. Gdy kurczęcie wyczuwa potrzebę skorzystania z nocnika, wystarczy zsunąć je w dół. A po wszystkim ;) podciągnąć znów na tyłek.  Nie muszę dziecka znów kłaść by założyć pieluchę, wszystko się dzieje w tempie ekspresowym. Ktoś powie po co dziecko kładzie by założyć pieluchę. Niestety, mój egzemplarz nie ma funkcji stop :) Zawsze ma funkcję " w biegu" :)

Chłonność. 
To przetestowaliśmy bardzo dobrze. Po 3 kubkach kompotu, nie było żadnej powodzi. Pieluchy są chłonne, co najważniejsze nie puchną. 


Pielucha na lewej stronie.

Opis z opakowania. 

Podsumowanie: 
Są godne polecenia. Jedyny minus- to nie mają samoprzylepnego paska, którym można skleić pieluchę przed wyrzuceniem do kosza. Idzie bez tego żyć. Po prostu przyzwyczaiłam się do niego w pieluchach BD. Czy kupimy znów?Niestety nie :( Tak szybko jak zostały wystawione w nowej cenie, tak szybko zniknęły z półki :( Ale mam nadzieję, że wkrótce nie będą nam potrzebne już pieluchy. A ja przejdę spokojnie w sklepie obok półki z pieluchami :)Wczoraj, po wypełnieniu wizażowej ankiety, dostaliśmy do testowania dwa pełnowartościowe produkty. Takie paczki to ja lubię :)


Posted in , . Bookmark the permalink. RSS feed for this post.

2 Responses to Kurczę testuje, czyli pieluchomajtki Tesco Easy Fit.

  1. Udanego testowania :) Ładnie trafiłaś z tymi pieluchomajtami :)

    OdpowiedzUsuń
  2. To faktycznie udało Ci się trafić na okazyjną cenę. Fajne produkty do testowania, lubię tą firmę.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz :)
Zapraszam do grona obserwujących.

Popular Posts

Swedish Greys - a WordPress theme from Nordic Themepark. Converted by LiteThemes.com.